Inglismaal Barnsleys elav Lee Gardner viidi äärmusliku kõhuvalu tõttu haiglasse. Operatsiooni käigus eemaldati kümme aastat kõhus olnud plastmasskahvel! 

Lee Gardner kannatas juba pikemat aega kõhuvalude käes, kuid kui tekkisid krambid ning sisemine verejooks, viidi mees kiiremas korras haiglasse. Suur oli arstide üllatus, kui operatsiooni käigus leiti mehe kõhust seal viimased kümme aastat olnud plastmasskahvel, vahendab BBC News.

Kui patsiendilt aru päriti, vastas mees, et arvas, et kunagi kogemata alla neelatud kahvel läbib ohutult seedetrakti ega näinud seepärast mõtet arste oma murega tülitada. Kirurg Hanis Shiwani kinnitab aga, et mehel oli õnne – olukord oleks võinud lõppeda väga kurvalt. Mustaks tõmbunud kahvel oli tekitanud kõhus põletiku ning kahvli harud olid torganud kõhuseina haava.

Lee Gardneri sõnul oli ta kahvli olemasolu kõhus juba unustanud. Aastaid tagasi oli küll olukord, kui ta neelas kogemata plastikkahvli alla, kuid see ei olnud siiani talle vaevusi põhjustanud. Õnneks annavad arstid mehele lootust, et ta paraneb täielikult.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis