Õhtuleht

ILM TALLINN

15°
T 27.06
15 °
T 27.06
15 °
T 27.06
14 °
T 27.06
14 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sinu ootused kallimale ja teie suhtele on väga kõrged. Ehk loodad, et teine mõistab su soove ­sõnadetagi ning käitub nii, nagu sina tahad. Paraku pole kõik nii lihtne, ka sul tuleb pingutada.
taurus

Sõnn

Küllap oled uudishimulik ja jutukas. Kui sinu kõrvu jõuab elevust tekitavaid kuulujutte, kipud neid edasi rääkima fakte kontrollimata ning lisades pikantseid nüansse.
gemini

Kaksikud

Tuleb olla tähelepanelikum ja hoolikam, eriti juhul, kui sõlmid lepingu, mis rahaasju puudutab. Loe hoolega läbi ka väikeses ­kirjas olev tekst.
cancer

Vähk

Merkuuri ja Jupiteri kvadraadi mõjul kipud oma aega ja energiat liiga palju raiskama. Toimumas on nii palju huvitavat, et sa ei suuda valida ning proovid see­tõttu kõike korraga teha.
leo

Lõvi

Küllap on tempo kiire ja kohtumisi palju, levib igasugu jutte. Oma saladusi hoia hoolega – kui juba korra midagi välja lobised, siis pärast seda tagasi võtta ei saa.
virgo

Neitsi

Teiste soovitustest lähtumine on libedale teele minek. Pole välistatud ka see, et keegi meelega liialdab, lihtsalt soovist mingit kaupa või teenust sulle kõrge hinna eest maha müüa.
libra

Kaalud

Tahad end heast küljest näidata, võid mõtlematult enda kanda võtta tööülesandeid, mille täitmisega hiljem jänni jääd. Enne lubaduste andmist kaalu asja hoolikalt.
scorpio

Skorpion

Võid natukene naiivne olla ja uskuda jumal teab mida sulle kokku räägitakse. Ka väga autoriteetse mulje jätnud inimene võib edastada kontrollimata fakte või üritada sind mõjutada.
sagittarius

Ambur

Tänased koosolekud ja nõupidamised võivad paisuda õige häälekaks. Välja pakutakse maailma muutvaid ideid, mille teostamine kahjuks küll tõenäoline pole.
capricorn

Kaljukits

Töised kokkulepped ei pruugi pidada. Ehk on keegi lubanud sulle mingi töö üle anda, nüüd aga selgub, et see pole kaugeltki veel valmis. Pane karmilt ja konkreetselt uut tähtaeg paika.
aquarius

Veevalaja

Võid oma teadmisi ja oskusi üle hinnates võtta enda kanda mingi tööülesande, hiljem seda täitma hakates end aga täbarast olu­korrast avastada. Küsi abi.
pisces

Kalad

Loominguline tegevus sujub vägagi hästi, ent äriasjade edendamiseks pole kuigi hea päev. Raske on olukorda realistliku pilguga vaadata, võid julgelt ette võtta liig riskantseid tehinguid.

Anekdoot

"Tule, Jack, hüppame basseini!" hüüab üks sõber teisele.
"Parem mitte," vastab Jack. "Ujuda ma ei oska, aga pissihäda praegu pole..."

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis