Hea nõu

Horoskoop

aries

Jäär

Sul õnnestub tegevusvabadust suurendada, teha julgeid samme, et pühenduda asjadele, mis sulle rõõmu ja naudingut pakuvad, end hobide vallas arendada.
taurus

Sõnn

Hea aeg pere ja koduga seotud uute alguste planeerimiseks. Võta aega, et mõelda, mida ja kuidas oleks otstarbekas korraldada, pea lähedastega tuleviku teemal nõu.
gemini

Kaksikud

Väga hea aeg pikemaajalise koostöö planeerimiseks. Sul võib tekkida häid ideid, keda oma tegemistesse kaasata või kellelt tasuks hüva nõu küsida.
cancer

Vähk

Küllap on tähelepanu töö ja raha teemal. Võid avastada hea võimaluse kiireks edasiminekuks või valmistuda lausa uuele ametikohale kandideerimiseks.
leo

Lõvi

Sind mõjutav päikesevarjutus annab tänaõhtusele Kuu loomisele erilise jõu. Tasub paika panna julgeid, elu muutvaid plaane ning oma salasoovidele väge anda.
virgo

Neitsi

Need plaanid, mida seni oled vaid salamisi haudunud, hakkavad küpseks saama. Valmistu neid välja käima! Märkad võimalusi, mis varem tundusid lausa võimatud olevat.
libra

Kaalud

Päeva võtmesõna on koostöö planeerimine. Saad päris hästi aru, kes on su parimad mõttekaaslased ja usaldusväärsed sõbrad, kellega aga pole mõtet üheskoos edasi minna.
scorpio

Skorpion

Soodne hetk karjääri planeerimiseks. Saad aru, milleks oled võimeline ja mida tegelikult tahad. Pane paika pikemaajaline strateegiline plaan.
sagittarius

Ambur

Planeerid julgeid muudatusi, ent seejuures jääd realistlikuks ja tasakaalukaks. Saad aru, mis toimib praegu suurepäraselt, mis aga su elus arendamist vajab.
capricorn

Kaljukits

Minevikus on palju väärtuslikku – teadmised, kogemused ja inimesed, kes on sulle aastate vältel toeks või õpetajaks olnud. Sul on suurepärane stardipositsioon tuleviku loomiseks.
aquarius

Veevalaja

Esmatähtis on isiklike suhete teema.Tasuks kallimaga koos olla ning ühiseid tulevikuplaane teha. Mõelge, millises vallas sooviksite üheskoos areneda.
pisces

Kalad

Kui planeerid õigeid muudatusi igapäevases töökorralduses, annab see ühtlasi võimaluse sissetuleku kiireks suurendamiseks, aga ka oma positsiooni kindlustamiseks.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis