Rasedus

Horoskoop

aries

Jäär

Elad ehk läbi mingeid sügavaid või veidi müstilise iseloomuga vibratsioone, mis võivad sind kui teo­inimest segadusse ajada. Kuid kasuta neid mõjusid selleks, et saavutada sisemine selgus.
taurus

Sõnn

Tunned end vabalt ja näed enda ümber uusi võimalusi. Võimalik, et satud kas romantilisse seiklusse või vaimsesse elevusse, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde.
gemini

Kaksikud

Päevane aeg soosib koduseid majapidamistöid, koristamist, kraamimist jne. Ent hilisõhtu ja öö vastu pühapäeva võivad luua keerulisi olukordi, segadust ja intriige. Ettevaatust pättide ja loomadega!
cancer

Vähk

Hea päev naistele, kes suudavad nüüd oma sarmiga nii mõnegi meesolevuse enda pilli järgi tantsima panna. Samas võivad paljud Kaalud olla ülemäära mõjutatavad ega suuda konkreetset otsust vastu võtta.
leo

Lõvi

Täna on see päev, kui võiksid perele ja lähedastele suuremat tähelepanu pöörata – just selles mõttes, et teeksid koos nendega midagi sellist, mida sa varem pole teinud. Samuti oleks kasulik loodusesse minna.
virgo

Neitsi

Tunned end tervikliku isiksusena. Suudad nautida nii oma keha kui ka mõtteid – see muudab sind väga loominguliseks ja efektiivseks. Su energia voolab vabalt, ilma takistusteta.
libra

Kaalud

Aeg soosib endiselt kõike seda, mis sulle meeldib ja täit naudingut pakub. Hilisõhtul ja öösel tasuks siiski avalikes kohtades ettevaatlik olla ja mitte luua võõraste tüüpidega kergemeelseid suhteid.
scorpio

Skorpion

Kuu liigub Skorpionis ja moodustab alates hilisõhtust ühenduse Skorpionis oleva Lilitiga. Seega peaks olema pidutsedes ettevaatlik ja säilitada enesekontroll. Halval juhul võid olla mürgises tujus.
sagittarius

Ambur

Sul tuleks teistega suheldes olla ettevaatlikum ja taktitundelisem. Keegi, kellega nüüd tegemist teed, ei pruugi olla aus ja võib sind enese huvides ära kasutada.
capricorn

Kaljukits

Igati sobilik päev sõprade ja tuttavatega suhtlemiseks, samuti klubi, seltsi või partei liikmeks astumiseks. Sinu ja mingi seltskonna vahel on selline energia, mis tõotab edaspidi püsivat koostööd.
aquarius

Veevalaja

Võiksid pöörata perekondlikele kohustustele suuremat tähelepanu. Kas kodus on kõik asjad tehtud? Oled oma perega ikka südame kaudu kontaktis?
pisces

Kalad

Võid uljas meeleolus kogemata oma motiivid reeta, sest mis kaine peaga meelel, see purjus peaga keelel. Kui keegi teeb sulle komplimendi, siis lausa sulad selle inimese ees.

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis