Treenimine

Pane (kõhu)rasvad värisema - algas fitnessnädal! 

Õhtuleht.ee, 25. aprill 2016, 13:08
 
Täna alanud fitnessnädala eesmärgiks on tutvustada fitnesstreeningut, kui suurepärast võimalust saavutada parem kehaline vorm ja enesetunne. Nädal saab alguse täna Spordiklubi Sparta avatud uste päevaga, kus kõigil huvilistel.

Fitnessnädala kulminatsiooniks on 30. aprillil Salme Kultruurikeskuses Tallinnas toimuvad Balti matš ja Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.

Fitnessnädala programm:

24.04 Spordiklubi Sparta avatud uste päev

25.04 Nädala jooksul avaldatakse www.naisedtrenni.ee portaalis treeningute, toitumise ja motivatsioonialast lugemist ja vaatamist.

26.04 Ott Kiivikase webinari sarja “Teadlikult trenni” kolmas osa, mille raames saab Otile esitada küsimusi ja saada otseetris vastuseid.

27.04 Kehakoostise tasuta mõõtmine FitShop Sparta ja Fitshop Telliskivi.

28.04 Uue fitnessi võistlusala Fit Modell tutvustav seminar: Fit Modell – tervislikkuse ja treenituse tasakaal! Võistlusala on nii naistele kui meestele.

29.04 Kehakoostise tasuta mõõtmine FitShop Sparta ja Fitshop Telliskivi.

30.04 Balti matš ja Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Esmakordelt on lava laste ja noorukite fitness-kategooriad

Nädala jooksul tutvustatakse www.liigume.ee ja Eestimaa Liigub Facebookis lehtedel erinevaid fitnesstreeningu võimalusi, uusi harjutusi ja nippe jpm parema vormi saavutamiseks.

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu presidendi Arnold Tokko sõnul on fitnesstreening kõige mitmekülgsem ja keha parimal viisil arendav treening.

"Fitnessi võimalused on väga mitmekülgsed. Iga inimene leiab kindlasti endale sobiv treeningustiili ja sealsamas on võimalik kokku panna ka tõhus kombinatsioon mitmest erinevast treeningust. Fitnessi alla koonduvad nii rühmatreeningud vahenditega ja ilma, kui ka erinevate suunitlustega treeningud jõusaalis. Fitnesstreeningu abil saab väga tõhusalt arendada aeroobset ja ka lihasvastupidavust ning maksimaalset jõudu. Fitness aitab kasvatada lihasmassi või soovijatel langetada kehakaalu jne. Fitness on tõhusaim viis oma keha eest hoolitseda. Kutsun kõiki üles tutvuma fitnesstreeningu võimalustega.“

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee