Tilly Listeri "Kristallravi raamat ja kaardid. Maa iidne energia sinu teenistuses". (Kirjastus Varrak) ( Erakogu)

Kristallide populaarsus on viimasel ajal meeletult kasvanud. Küllap on põhjuseks tõik, et inimesed on kristallide väge enda heaks ära kasutanud iidsetest aegadest peale ning selle vastu on hakatud järjest enam huvi tundma ka tänapäevases materialistlikus maailmas.

Üks võimalus kristallide maailmaga tutvust teha on kirjastuselt Varrak äsja ilmunud Tilly Listeri teos "Kristallravi raamat ja kaardid. Maa iidne energia sinu teenistuses".

Raamatu autor kirjutab, et kristallid on kõige korrapärasemad ja lihtsamad tahked ained universumis, nende ilu, rabavad vormid ja värvid on läbi aegade äratanud aukartust ning andnud neile vaimse mõjukuse.

Paljud kristallidega tervendajad usuvad, et keha dünaamika kordab kristallide korrapära – kristallid aitavad keha iseennast korrastavatel funktsioonidel tõhusamalt toimida. Kristallid võivad olla väga head abimehed, et vabaneda emotsionaalsest stressist ja taastada meelerahu.

Äsjailmunud komplektist – lisaks raamatule on kaante vahel ka kolmkümmend kuus kristallidega kaarti, mida saab kasutada ennustamisel ja visualiseerimisel kristallide asemel - leiab juhised, kuidas kasutada kristallide energiat iseenda huvides.

Raamatus on selged peatükid, kust saab aimu, kust kristallid on pärit ning kuidas need tervendavad. Välja on toodud kristallide omadused ja seosed erinevate planeetide ja tähemärkidega. Mahukas peatükk käsitleb ennustamist kristallidega ning lõpetuseks antakse veidi juhiseid ka kristallimaagiaga katsetamiseks. Kõik selle nimel, et iseennast paremini mõista ja tervendada.

See raamatuke koos kaartidega on maiuspalaks kõigile esoteerikast huvitatuile, kuid miks mitte ka nägus kingitus juhatamaks kaaslasi kristallimaailmaga tutvust tegema.

Jaga artiklit

1 kommentaar

K
kivisõber  /   12:52, 28. sept 2016
Kivide mõju ise on juba täielik absurd ja luul enamuse jaoks, et kaartidelt kivi energia kättesaamine kõlab lausa pettusena, Internetist kivide fotodega on käepärasem katsetada, kui sellisel viisil kivide energiat tunnetama õpid siis töötavad ka kaardid. Poes sirvisin seda raamatut, aga selle sisu ülesehitus ei kutsunud ostma, liiga keeruliseks aetud ja kogu aeg pead lappama lehekülje numbrite järgi, kiiresti vajalikku infot, võimalik, et kellelegi teisele meeldib selline mõttetult tekitatud keerukus.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis