Laadin videot...
1
foto
( )

BENU Mustika Keskuse apteegi proviisor Tiina Normak paneb üha vilumaks muutuvate ilmade ja nendega pahatihti kaasnevate külmetussümptomite puhul kõigile inimestele südamele, et haigestumist tuleb kindlasti tõsiselt võtta ning end ravida.

Esimene ja kõige tähtsam soovitus on külmetushaiguse puhul tööle mitte minna, vaid jääda koju ja end ravida. Proviisori sõnul leiab apteegist tõhusad abivahendid nii valutava kurgu, nohu kui ka kerge palaviku korral.

Haiguste ennetamiseks on proviisor Tiina Normaku sõnul oluline oma immuunsussüsteemi tugevdamine. Selleks tarbeks leiab apteegist mitmeid kompleksvitamiine. Samuti tuleks jälgida oma kohvi, tee, alkoholi ja suhkru tarbimist, kuna nendega liialdamine võib põhjustada vitamiinivaegust.

Kui aga palavik on väga kõrge, nohu on kestnud juba üle kahe ning esinevad rasked köhahood, tuleb abi otsida arstilt, paneb proviisor kõigile südamele.

Jaga artiklit

1 kommentaar

V
vitamiinid  /   16:16, 17. okt 2016
ainult vitamiinidest ka nüüd kasu pole. immuunsussüsteemi saab tugevdada ka muud moodi, kasutada saab ka looduslikke tooteid. vaata siia https://www.meravita.ee/product/kurkum-piperiiniga/

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis