Treenimine

Millised on kõige populaarsemad trennilaulud? 

Õhtuleht.ee, 13. jaanuar 2017, 15:30
  Vida Press
Suur osa inimestest eelistab trenni tehes muusikat kuulata ning selle põhjal on Spotify teinud koondi – millised on kõige populaarsemad trennilaulud.

Ilmneb, et jõusaalis rassides, joostes või jalgrattaga sõites, kuid ka muud sporti tehes, meeldib inimestele end liigutada Drake´i, Kanye Westi ja Eminemi saatel, vahendab Time.

Samal teemal

Lauludest on populaarseimad Eminemi "Till I Collapse", Kanye Westi "Power" ja Drake’i "Jumpman".  See annab viite, et mõttetute sõnadega tümpsumuusika on see, mis aitab inimesi liikumas ja aitab südame rütmi trenni ajal kõrgel hoida.  

Populaarsed on trenni ajal ka Rihanna, Calvin Harris ja The Weeknd ning trennilaulu listidest on kõige populaarseim see, mis kannab pealkirja "Dance Workout". Sealt leiab ka uuemaid poplugusid.

Ilmnes ka, et kõige populaarsem on Spotify´st trenni ajal muusika kuulamine norrakate, islandlaste ja rootslaste seas. Selle põhjuseks arvatakse, et põhjamaalased lihtsalt vajavad sooja saamiseks enda liigutamist. Kuid vähemtähtis pole ka asjaolu, et Spotify on põhjamaades lihtsalt väga populaarne.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee