4 kommentaari

P
Penskar Sass  /   14:33, 8. veebr 2017
Hjertemagnyl ei ole retseptiravim ja seega Haigekassa soodustused talle ei laiene, aga paari aastaga on ta hind kõvasti tõusnud. Uskuge mind ja veendute varsti selles ise, et see artiklike on mannetu katse õigustada järgnevat hinnatõusu. Raskused tarnimisel ja muu selline möla, nagu elaksime asustamata saarel. Mina lasen ravimeid tuua Venemaalt, näiteks nitroglütseriini tabletid seal üle kümne korra odavamad, aga koostis sama, mis hirmkallitel tablettidel Eestis. Muidugi tuleb apteekrite kauka täitmiseks tuua ravimeid Saksast. Mina loobun üldse ravimitest, arsti vastuvõttudele ka ei lähe. Pe..se selline elu!
T
tohmu  /   13:55, 8. veebr 2017
Ja sellises koguses magneesiumoksiid on lihtsalt täiteaine.
  /   17:11, 8. veebr 2017
natuke magneeesiumoksiid mõjub lihaseid lõõgastavalt ka, mis aitab kaasa vereringe parandamisele ja kõhu hoiab pehmema, aga toidulisandina magneesium ongi enamasti magneesiumoksiid. Mõlemad komponendid on vabamüügis.
B
bez paniki, tovarištši!  /   13:48, 8. veebr 2017
See Hjertemagnyl on aspiriin. Aspiriin ei ole otsa lõppenud. Magneesiumi on ka saadaval. Tuleb lihtsalt kallima hinnaga südameaspiriini asemel võtta tavalist odavamat aspiriini. Toime on sama.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis