Liina Randpere (TEET MALSROOS)

"Vale toit tekitab pikapeale halva enesetunde ja ei anna õiget energiat," nendib treener ja saatejuht Liina Randpere.

Väikese lapse ema ja aktiivse elustiiliga Liina Randpere kena välimuse ja hea figuuri taga on lihtne toitumisplaan, mida energiat tulvil naine igapäevaselt järgib, ilmnes neljapäeval Tallinnas MILA Stuudios toimunud ilu- ja tervisehommikul.

”Päev peaks sisaldama viit söögikorda - hommikusöök tund peale ärkamist, umbes kolm tundi hiljem väike vahepala, seejärel kolme tunni pärast lõunasöök ning pärast seda taas kolme tunni pärast vahepala. Õhtusöök peaks olema mitte hiljem kui kolm tundi enne magamaminekut,” võtab Randpere selle üldiselt kokku.

Ta kinnitas, et toitumine ja uni ongi kõige alus. "Isegi kui sa ei proovi parajasti kilokest kaotada, siis vale toit tekitab pikapeale halva enesetunde ja ei anna õiget energiat,” tõdeb ta.

Jaga artiklit

8 kommentaari

J
Järjekordselt  /   17:20, 11. veebr 2017
isehakanud "spetsialisti" jutuke ulmevallast. Hea kui inimene ennast ise kenaks peab aga ei kenadus ega figuur pole toitumuse tulemus vaid kaasa antud geenidega. Kui inimene on sündinud lühike ja paks siis ei venita teda pikaks ja peeneks ühegi toiduga,sama vastupidi. Mina söön tavaliselt 2 korda päevas ja pole 40 aasta jooksul ei pikemaks ega lühemaks jäänud ega läinud ka paksemaks ega peenemaks. Söön kõike mis meeldib,niipalju kui tahan ja ükskõik mis kellaajal. Tundub ,et tütar on isasse kellel pole midagi tarka öelda aga mingit jama ajades on soov pidevalt lehes pildil olla..
  /   09:10, 11. veebr 2017
viis korda , aga millised toidud annavad head energiat , vot see on saladus. või igal inimesel individuaalne

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis