Sada eurot tühja sahtli eest – just selline on enda hinnangul nigela hambaarsti meelevalda sattunud Niina Paine taks moraalse kahju eest. Paraku tõrgub vastaspool nõudmistele allumast.

Nimelt paigaldati daamile juba 30ndates hambakroon, mis seisis ilusti aastakümneid, aga eelmisel aastal tuli lõpuks ikkagi lahti. Abi tõttas ta otsima harjumuspäraselt ikka Kaarsilla hambaravisse, kus on alati varemgi käinud.

Noor arst Aleksander alustanudki tööd tuntud tasemel ja kutsunud järgmisel päeval tagasi. Õhtul aga helistanud ja palunud vabandust, et on haigestunud ega saa Painet vastu võtta. „Palus teise arsti juurde pöörduda ja nii ma selle Annelinna ukrainlase juurde sattusingi,“ kirjeldas patsient kannatusteraja algust.

Refereeritud artikli täisteksti loe Tartu Ekspressist.

Jaga artiklit

54 kommentaari

V
Vahva  /   08:37, 17. veebr 2017
et nagu "korduvalt aborti teinud noor naine sai korterit ostes petta" nii või - uus tase ajakirjanduses?
N
nüansirikas stoori  /   00:45, 17. veebr 2017
lühikokkuvõte - vanem naine polnud proteesidega rahul ja proovis aastajagu hiljem hambaarstilt väljapressimiskirjaga 100 euri küsida. Ei läinud läbi. Ja ajakirjanik , kasutades ära asjaolu , et too naine ilmselt on venelanna (otsustades tartu ekspressis avaldatud venekeelse väljapressimiskirja põhjal ) ja seega eestikeelset õhtulehte ei loe - ja nii pani ajakirjanik artikli pealkirja sisse sõna vanapiiga.
Kokku 2 erinevat ebaeetilist tegu.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis