(PantherMedia / Scanpix)

Kui migreen piinab, ei ole ükski seda leevendada võiv vahend üleliigne. Valuvaigistite neelamise asemel võib selle tõve peletamiseks kasutada ka alternatiivmeditsiinist tuntud tõhusat nippi.

Portaal Healthy Life Land toob välja nipi, mis peaks migreeni peletama kolme minutiga. Vaja on vaid kaks teelusikatäit himaalaja soola, kahe sidruni mahla ning veidi sidrunikoort.

Himaalaja sool on oluline seepärast, et see on kõrge kvaliteediga, sisaldades ohtralt inimesele vajalikke mineraalaineid.

Valu peletava segu tegemiseks pressi sidrunitest mahl välja, riivi sidrunikoor, lisa sellele kõigele sool ja sega kõik hästi läbi. Seejärel lisa saadud segu ühe klaasi veega.

Segu tuleb ühekorraga ära juua. Ning valu peakski mõne minutiga kaduma.

Kõrge vererõhuga inimesed peaksid selle ravimeetodiga olema ettevaatlikud, kuna soolal on omadus vererõhku tõsta.

Jaga artiklit

17 kommentaari

M
MIGREENIK  /   12:01, 4. juuli 2017
See, kes teab, mis on migreen, teab, et peale õigete rohtude muud valuleevendust ei ole. Pole mõtet kärbseid pähe ajada mingite totrustega.
N
naine  /   21:17, 3. juuli 2017
Kulla Õhtuleht! Kui te migreenist midagigi teaksite, siis te teaksite, et migreenihoo ajal ei saa inimene mitte midagi juua, süüa, toidulõhnu taluda või midagi valmistada. On olemas spetsiaalsed ja väga kallid tabletid, mis leevendavad migreeni, kuid seda umbes poole tunni jooksul. Nii nagu eespool öeldi, siis selle solgi joomine kutsub esile ohjeldamatu oksendamise ja võib- olla veel midagi. Peavalu ja migreen pole üks ja sama!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis