(PantherMedia / Scanpix)
Väga paljud inimesed ei kujuta hommikut ilma kohvitassita ette. Kas sa oled aga kunagi mõelnud, et kohvieelistused võivad paljastada inimese iseloomu?
 
Allwomenstalk tõmbab asjalt saladuseloori.
 
Seega:
 
* Kui armastad espressot, oled hea kohanemisvõimega ja elurõõmus sõbralik inimene. Sa jumaldad puhta kohvi maitset.
 
* Kui jumaldad topeltespressot, oled töökas ja praktiline kindlate sihtidega inimene. Topeltports kanget kohvi aitab sul kõige tarvilikuga toime tilla.
 
* Kui sa eelistad iga kell caffè latte´t, oled arukas, kuigi vahel otsustusvõimetu. Piimakohv on sulle kuldse keskteena alati kindel valik.
 
* Kui sa valid cappuccino, oled südamlik, kuigi vahel hajameelne.
 
* Kui sinu eelistuseks on macchiato, oled tõenäoliselt konservatiivne ja armastad traditsioone. Samas naudid tasakaalustatud maitseid ja see kohvi võimaldab sulle seda.
 

* Kui valid alati jääkohvi, oled tõenäoliselt inimene, kes ei malda kohvi jahtumist oodata. Samas oled sa ka avameelne ja enesekindel.

* Kui su eelistus on americanooled sa rahulik ja lihtsaid asju nautiv inimene.

* Kui su lemmik on frappuccino, oled elurõõmus ja energiline. Pealegi sulle kohvi ei meeldi, sellest rohkem jumaldad sa koort ja suhkrut.

Jaga artiklit

4 kommentaari

I
Impotsill  /   15:13, 13. juuli 2017
Analüüsige seda: mul on madal vererõhk ja kohvi joon selleks, et ma magama ei jääks. Täiesti ükskõik mis maitsega - peaasi, et töötab. Aga naudingu saamiseks on tee. Tee jaoks tuleb aega võtta, et seda nautida. Tee on parem kui jalgpall. Mis diagnoosi panete?
  /   14:56, 13. juuli 2017
mina tarbin lahustavat kohvi,miks minu kohta midagi ei kirjutata?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis