(PantherMedia / Scanpix)

Sageli usutakse, et kaalu langetamist südamega võttes kulub sellele palju raha. Tegelikult mitte - on tarvis vaid kahte asja ehk toidud ise valmistada ning väljas end liigutamas käia.

Uskumus, et ülekilodest vabanemiseks on tarvis paksu rahakotti, võib tuleneda dieeditööstusest, kus liiguvad suured rahad, kirjutab news.com.au. Paljud inimesed on valmis ihaldatud keha nimel käima välja hiigelsummasid ning neid motivatsioonituid inimesi kasutatakse haledalt ära.

Tegelikkuses on nii, et kui soov on saleneda ning soovkaalu ka pikas plaanis säilitada, on võimalik ka iseseisvalt ja soodsalt tegutseda. Tarvis on teadmisi ja motivatsiooni, mis lubavad sul kodus värsket ja tervislikku toitu valmistada ning jõusaali asemel kodulähedasel terviserajal või kodus treenida. 

Just vähene liikumine on paljudel ülekaalu põhjustajaks. Unustatakse aga ära, et ka kodulähedases pargis jalutamine on treening. Rääkimata seda, et internet on täis tasuta treeninguvideosid. Samuti leiab sealt ohtralt artikleid nii kaalu kaotamisest kui soovkaalu säilitamisest.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis