EKRE valimisloosungite tutvustamine Estonia talveaias (Kalev Lilleorg)

Millegipärast on sotsiaaldemokraadid otsustanud, et nende parim valimiskampaania on EKRE loosungitega vaidlemine, aga seda EKRE just ootaski, sest nii jõuab nende sõnum valijateni isegi ilma tasuliste reklaamide ja kampaaniaüritusteta, ütles Anvar Samost Vikerraadio saates "Samost ja Ruussaar".

"Mida see tegelikult tähendab: EKRE on piltlikult öeldes kaevanud Tallinnasse Vabaduse väljakule väga suure augu, pannud sinna juurde suure sildi "Lõks elevantsidele" ja Jevgeni Ossinovski, Sven Mikser ning veel paljud nende kaasvõitlejad on avalisilmi sinna auku sisse marssinud," lausus ta ERRi uudisportaali vahendusel.

Samosti sõnul on sotsid millegipärast otsustanud, et nende kõige parem valimiskampaania on kõige kõrgemal tasandil EKRE loosungitega vaielda, neid sõimata ja samasuguses suhteliselt labases võtmes neile vastanduda.

"Sest kui nende loosungitele tähelepanu ei pöörataks ega vastataks samal viisil, siis oleks EKREl vaja osta tasulist reklaami ja teha rohkem kampaaniaüritusi, ise üritada oma sõnum kohale viia," selgitas ta.

"Aga kui ühe erakonna esimees, minister, välisminister ütlevad, et nüüd on küll põrgu lahti ja mingi õudne jama on juhtumas, sest EKRE esimees ütleb, et kõik Tallinna koolid peavad olema eestikeelsed, siis tavaline valija läheb vaatab, et tõesti need Tallinna koolid peaksid olema eestikeelsed, mis värk siis sellega on," lisas ajakirjanik.

Kogu saadet saab järelkuulata siit

Jaga artiklit

89 kommentaari

J
Jaan  /   08:16, 15. aug 2017
Kas kõik EKRE lubadused on ka reaalselt täidetavad. Hea küll, valime nemad. Aga kuhu jäävad siis nii "õilsalt eestlaslikud" lubaduste täitmised. Puht loogikat appi võttes, pole võimalik kõiki EKRE pakutud ideid ellu viima. Samasugused ärplejad kõik. Kes "teeb ära", kes lubab raha külvata. Külvimehi aga pole veel nähtud, ammugi "ära tegijaid".
L
Loeme kõiki kommentaare.  /   08:58, 14. aug 2017
Ja mida me näeme? Mitte üksi sotsid ei mahu sinna auku. Ka suur osa rahvast jookseb sinna sotsidele järele. Sotse ma loomulikult ei vali. Aga olen ettevaatlik ka EKRE suhtes. Polnud ju ennem oravaid ka kuuldud hüüdlauset, "viie rikkama hulka" lubamisest. Rahvas läks õnge ja siples konksu otsas tervelt 17 a. Nüüd kerkis esile EKRE. Mõtleme aga reaalselt. Kas kõik EKRE lubadused on ka reaalselt täidetavad. Hea küll, valime nemad. Aga kuhu jäävad siis nii "õilsalt eestlaslikud" lubaduste täitmised. Puht loogikat appi võttes, pole võimalik kõiki EKRE pakutud ideid ellu viima. Samasugused ärplejad kõik. Kes "teeb ära", kes lubab raha külvata. Külvimehi aga pole veel nähtud, ammugi "ära tegijaid".

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis