(PantherMedia / Scanpix)

Kui soovid last saada, on see artikkel just sulle - need nõksud suurendavad võimalust rasedaks jääda.

1. Lõpeta karmid treeningud. Trenn teeb tervisele head, kuid sellega üle pingutada ei maksa, kirjutab Health. Viie aasta eest tehtud uuring kinnitab nimelt, et normaalkaalus naistel, kes treenisid nädalas vähemalt viis tundi, venis ka rasestumine. 

2. Pea kala söömisega piiri. Eriti just röövkalade söömisega, nende organism võib sisaldada elavhõbedat. Kasvanduses kosunud kalad jällegi erinevaid teisi aineid, mida seostatakse viljatusega.

3. Söö korralikult hommikust. 2013. aastal tehtud uurimuse kohaselt tõstab viljakust, kui hommikusöök on päeva suurim eine. Eriti neil, kel on ebaregulaarsed menstruatsioonid.

4. Seksi! Levinpd müüdu kohaselt on parim poos rasestumiseks misjonäriasend, kuid teaduslikult ei ole see kinnitust leidnud. Seega - seksi! Tee seda kindlasti ovulatsiooniperioodil.

5. Vaheta libestit. Osad libestid muudavad sperma pääsu munajuhadesse keerulisemaks. 

6. Maga pimedas. Unehormoon melatoniin mängib väga olulist rolli ka ovulatsiooni ajal naiste munarakkude kaitsmise eest vabade radikaalide eest. Kui tahad rasestuda, siis kaheksa tundi und pimedas on hädavajalik.

Jaga artiklit

17 kommentaari

L
lasteaed  /   11:24, 24. sept 2017
Kas te pole tähele pannud et õl teeb ju copy-paste lugusid. Neil omal mingi materjal puudub seetõttu osad lood on ikka välismaalt. Nagu seegi siin. Nagu mingi lasteaed, jah mõtleks, need nipid aitavad rasestuda. No kuulge, mida õpetust. Jääb mulje et naised muidu ei oska rasestuda siis tuuakse siia välisartikkel eesti keelde ümbertõlgitud näol siia et siis mõni loeks kuidas ja mis. Teate, meie naised teavad väga hästi kuidas asjad käivad ja see artikkel on täiesti out. Huvitav mis on õl aastane käive? Küll on siin maailmalõpud ja horoskoobid jms. Igav..lihtsalt igav sisu. Artiklid on mittemidagiütlevad, Ma võiks ju ka odavat lehte, kopeerida mujalt lugusid ja niiviisi end ära elatada aga ma ei lange nii madalale. ÕL võiks jääda ka eestimeelseks mitte kopeerida välismaa lehtedest igasugu jampsi mis pole tõsi.
M
Milleks libestit vaja on?  /   23:54, 23. sept 2017
Kas loo autoril läks meelest, et rasedaks jäävad vaid naised?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis