(PantherMedia / Scanpix)

Tervisest rääkides on oluline meeles pidada, et tervis ei tähenda ainult keha selle tavalises, maises mõttes - füüsiline valu, iiveldus või kõrge kehatemperatuur - tähtis on ka inimese vaimne tervis. Enam ei ole imelik või häbiasi võtta töölt vaba päev või haigusleht, et hoolitseda just selle eest. Ajakiri Women's Health pani kirja kaheksa märki sellest, et võib-olla peaksid korraks aja maha võtma.

1. Oled kohutavalt väsinud, aga uinuda ega lõõgastuda siiski ei suuda.

2. Oled tavapärasest palju ärevam.

3. Sa suuda enam keskenduda, hakkad tegema rumalaid pisivigu ja tunned, et sind ümbritseb totaalne kaos. Väike puhkus ajule aitab mõtetes jälle korda luua.

4. Tunned lihtsalt musta masendust.

5. Lähed kergesti närvi, oled eneselegi ootamatult teistega ebaviisakas ja ärritud asjade peale, mis pole ärritumist väärt.

6. Jääd pidevalt külmetusse, oled viirustele eriti vastuvõtlik. Sinu immuunsüsteem nõrgeneb stressi mõjul.

7. Vahel on sul tunne, et liigud nagu aegluubis. Isegi kohv ei aita - ja seda ei tohikski üleliia juua, sest suures koguses kofeiin võib viia vedelikupuuduseni. Pigem joo palju puhast vett või mahla.

8. Tunned end maailmast täiesti eraldatuna. Hoiad eemale inimestest, lased ülesannetel muudkui kuhjuda, ei taha suhelda... Võta päev endale, et siis jälle parema enesetundega teiste sekka tulla.

Jaga artiklit

1 kommentaar

  /   23:04, 12. okt 2017
Недавно наткнулся на блог мужика который накачал тело дома с помощью пояса миостимулятора, в начале не поверили, но решили с женой попробовать. Через неделю были в шоке от результата: помаленьку уходит пузо, вырисовываются кубики, подкачал спину, а жена убрала в талии пару сантиметров. Да и прикол что не надо ничего делать просто надел и включил, да и по времени всего 20 минут в день. Это реально самый ленивый и быстрый способ похудеть и подкачаться, вот тот блог --- https://kachook.blogspot.com

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis