Eile kutsus vähiravifond kõiki häid inimesi toetama 7aastase Annabeli neuroblastoomi ravi. Vallandus annetuste laviin ja raha saadi kokku vähem kui ööpäevaga. „Kingitud elu“ arvele laekus summa, mis ületab tüdruku raviarve tasumiseks vajalikku rahahulka enam kui kaks korda. Annabeli vanemad tänavad kõiki lahkeid annetajaid.

Avaldame Annabeli vanemate tänukirja muutmata kujul:

Armsad Toivo, Märt, Mihkel ja kogu Eesti rahvas,

see tunne meie sees on kirjeldamatu. Mida Te olete teinud!? Mismoodi see juhtus? Samamoodi nagu Toivo hommikuses postituses mainis, oleme meiegi headusega pikali joostud.

Meiega on ühendust võtnud nii paljud inimesed, lähedamalt ja kaugemalt. Ustest ja akendest tuli pakkumisi erinevate ürituste korraldamiseks Annabeli toetamiseks, inimesed pakuvad kõikvõimalikku abi ja tuge. Kõik need soojad soovid ja Eesti rahva siirus ning ühtehoidvus annavad meile nii palju jõudu.

Te olete meie lapsele kinkinud võimaluse paraneda, elada, laulda ja leiutada. Ja mitte ainult, Te andsite selle võimaluse juba ka järgmisele sama diagnoosiga lapsele.

See tänutunne ning usk Eestimaa inimeste headusesse jääb igaveseks meiega. Meie kõige suuremad ja siiramad tänusõnad! Aitäh, aitäh, aitäh!

Jaga artiklit

26 kommentaari

H
Head paranemis!  /   10:53, 27. okt 2017
Midagi nii ilusat tänasesse päeva!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis