Pidevalt kuivavad huuled võivad olla märk sellest, et immuunsüsteem ei tööta nii nagu peaks. ( Panthermedia)

Palju räägitakse vajadusest oma keha kuulata. Siin on välja toodud viis märki, mis ütlevad: asjalood on halvasti! Kui allkirjeldatud enda juures märkad, mine arsti juurde.

Probleemid nahaga. Esimesed märgid, et tervisega on miski jama, võivad ilmneda just nahal, kirjutab Higher Perspective. Näiteks, kui vananemisele viitavad kortsud ilmuvad vara, võivad need olla märk osteoporoosist. Punased laigud nahal võivad aga tähendada psoriaasi.

Probleemid silmadega. Kui silmaalused on pidevalt kottis, võib see olla märk soolaga liialdamisest, kuid ka märk allergiast. Kui silmamunad on kollased, viitab see maksahaigusele.

Probleemid huultega. Kui huuled on pidevalt kuivad, võib see lisaks vedelikupuudusele viidata ka kehvalt töötavale immuunsüsteemile.

Värvi muutvad küüned viitavad tavaliselt juba tõsisematele tõbede.e Näiteks valgeks muutuvad küüned võivad viidata nii diabeedile, neeru- või südamehaigustele kui ka maksahädadele.

Mured hammastega. Kui hambad hakkavad viltu kiskuma või lagunema, võib see tähendada, et sa krigistad öösiti hambaid. See tähendab aga stressi või depressiooni olemasolu. Hammaste väljakukkumine võib aga samuti olla märk osteoporoosist.

Jaga artiklit

4 kommentaari

O
oikuitark  /   23:14, 8. jaan 2018
imetle, milline tarkus!
H
Hm  /   14:49, 8. jaan 2018
Kirjutate siin, et mida peab inimene enda juures tähele panema. No jah. Juba kunagi varem lugesin kusagilt samasugust artiklit. Ja on ka probleem küüntega. Olen näidanud kolmele mitte reaarstile vaid stetsialistile, aga kõik kehitavad õlgu probleemi peale (küüned ilusat värvi, tugevad,aga otsad on aasta jooksul sissepoole kaardu tõmmanud). Kelle käes nüüd vastust saada. ?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis