3 kommentaari

J
Jauram  /   22:02, 11. jaan 2018
See kõik peaks olema igapäevane menüü aga mitte vähivastane ! Päraka- vähki võiks ka siis huulepulgag huultele määrimisega vältida, vähi vastu võidelda ! Hamba-aukude tekkele ... korralikult, õigeaegselt urineerida ja nii edasi ... !? Absurd, mida kirjutatakse !
urineerida ...!? Absurd mida kirjutatakse !!!
J
Jama!  /   20:31, 11. jaan 2018
Olin taimetoitlane, ei suitsetanud, alkoholi ei joo kunagi, kaal normis, aga rinnavähi sain ikka. Kõige alus on stressid.
L
loll jutt suhu tagasi!  /   18:23, 11. jaan 2018
Need nn. eksperdid võiks lihsalt vakka olla.Kui see haigus tuleb,siis ta tuleb.Ka eksperdile.Mina tean suurel hulgal noori,elujõus,igati sportlikke ja tervislike eluviisidega inimesi,kes kõik on vähki põdenud ja mis salata,ka sellesse surnud.Ainult üksikud suudavad selle haigusega edasi elada.Iial varem pole sellist massilist vähki haigestumist olnud.Kas maksaks otsida põhjusi ikka nendest tuumakatastroofisdest.Tšernobõl?Ja teine suur "tegija" on insuldid.See jälle suurest närvipingest ja ülekoormusest.Ja lahe on kuulata,kui keegi tark jälle soovitab,et ole õnnelik.Oota ,kuidas olla,kui ma ei ela Tallinnas ja ma ei olegi riigikogu ülalpeetav ja kui mul on peres väga haigeid inimesi ja kui inimesi lastakse töölt lahti ainult sellpärast,et täna mu nägu tööandjale ei meeldi.Sest lahtilaskmiseks ei ole vaja ei tööluusi ega ebakombetentsust.Kui on vaja sõbrale kohta,siis see ka tehakse,nipsti,ühe sõrmega.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis