7 kommentaari

P
Peter  /   17:38, 13. märts 2018
Ehheee.. Ma ei joo karastusjooke (sest juba ainuüksi sõna "karastus" on idiootne). Karastada saab ennast külma dushi all või jahedas merevees, mitte coca-colat juues.
Ma ei söö kooke, sest ei näe sellel toitumise sisukohalt mingit mõtet ja see on üldse natuke liiga naiselik - mees sööb Napoeleoni kooki?
Ja ma ei joo maitsestatud vett, sest see on ilmselgelt naistele toodetud. Miks peaks mees jooma maitsestatud vett??
Ä
Ärge  /   14:36, 13. märts 2018
inisege, iga inimene tarvitab just niipalju suhkrut, kui tahab, pole teiste asi arutada.Keegi loll on saanud jälle midagi, mille kallal teaduslikku pläma ajada ja pole ime, et varsti tehakse ettepanek suhkur eestis ära keelata.
Ä
ärge uskuge pruunikaid suhkruid  /   12:53, 13. märts 2018
tarvitasime ka, et kohvi ja tee sissegi lusikatäis kallimat naturaalset roosuhkrut, maitsel polnud ka viga
Siis märkasime, et peale kerget segamist on suhkur lumivalge. Tähendab värvitud ja maitsestatud suhkrud. Võtad lusikaga ja maitsed suhkrut, nagu vanasti see 82 kopikane Kuuba valge rafineeritud suhkur. Keegi ajav värvimisega räiget raha kokku, iseasi veel missuguse riidevärvi, peitsi või teab millega.
Õige pruunikas suhkur on lahustumise lõpuni pruunikas. Kes ei usu, proovige. Toiduainete kontroll puudub või ajavad uneledes laua taga mitmekordset eesti keskmist palka mõnuledes tasku pluss korruptiivne raha, mis pole väike
  /   22:01, 13. märts 2018
Nagu mesi, mis mingi siirup.
A
A.L.  /   12:11, 13. märts 2018
Kas nüüd,kui ühed maksud läksid aia taha,hakatakse uusi makse üles puhuma?
A
ahah  /   11:52, 13. märts 2018
või nii, et siis mehed tarbivad rohkem kui naised. äkki nende absoluutarvude asemel tooks välja tarbimise kehakaalu arvestades? mehed on keskmiselt pikemad ja raskemad kui naised ning peavadki rohkem sööma, ükskõik on see siis suhkur või miski muu.
  /   22:04, 13. märts 2018
Kõik peab võrdne olema, pole midagi, et mehed võivad rohkem süüa. Tegelikult ei tohi mees ja naine ka olla, hümnis isamaa peab asendama kodumaaga.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis