1
foto
(YouTube)

Kas sa tead, mida teeb päike su nahaga, kui sa päikesekreemi ei kasuta? 

Youtube'is on hulga vaatamisi kogunenud video, mis näitab, kuidas mõjub päike su nahale, kui sa päevitades päikesekreemi ei kasuta.

Videos "Kuidas päike sind näeb" saavad ultraviolett-valguskaamera ees seisvad inimesed näha, milliseid nahakahjustusi võib kaasa tuua päikesekreemita päevitamine.

Suur osa videos olevaid inimesi on muidu terve nahaga ning neid šokeeris see, mida nad nägid, kuigi nad arvasid, et neil ei ole ei sünnimärke ega muid nahal olevaid moodustisi. Ning nad said ka aimu, et kui nad kaitsevad nahka päikesekreemiga, ei suuda päike sellest läbi tungida.

Seega, vaata ise juuresolevast videost, kuidas päikesekaitsekreem suudab sind nahavähki põhjustava ultraviolettkiirguse eest kaitsta.

Jaga artiklit

1 kommentaar

Ä
ärge  /   01:27, 4. mai 2018
Uskuge seda s....a päikese kahjulikkusest, kogu elu meie planeedil baseerub päikesel, inimene on päikesega kohanenud kogu oma eksisteerimise vältel, päike on d vitamiin, päike on elu. Ärge määrige nahale midagi, mida te ei sööks, kõik see imbub kudedesse, vereringesse, päiksekreemid on mürk, äri.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis