(Vida Press)

Uudsele kogemusnõustamisele on eriti oodatud need, kel on raskusi veganluse või loomade abistamise tõttu. 

Nõustamisele oodatakse inimesi, kes kogevad ärevust, püsistressi, depressiooni või läbipõlemissümptomeid. Inimene on oodatud nõustamisele eriti juhul, kui veganlusest ja loomade abistamisest tulenevad teemad tekitavad toimetulekuraskusi, näiteks kui elustiil ja väärtused  põhjustavad  kiusamist  või konflikte lähedastega. Tuge leiab ka lemmiklooma kaotuse või looma raske haiguse ajal.

Kogemusnõustamisel kohtuvad varasemalt sarnase kriisiolukorra ja vastava väljaõppe läbinud nõustaja ning hetkel abi vajav inimene.

Kogemusnõustamine pole mõeldud raskemateks juhtudeks, millega tuleks pöörduda psühholoogi juurde.  Lisainfo Eesti Vegan Seltsi kodulehelt. 

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
Nonoh  /   18:54, 4. juuli 2018
Tegelikus elus tajuvad just lihasööjad inimesed kiusu ja piiranguid. Näiteks on kauglennukites tänu kondiste nõgesemälujate nõudmistele pea pool toidukarpidest neile määratud. Neid isendeid on ühiskonnas paar protsenti. Seega jätkub lihatoitu vaid pooltele reisijatele ja ülejäänud peavad taimetoiduga leppima, kuigi nad seda ei talu. Kelle kehtestatud sellised tavainimesi eiravad eeskirjad lennukites on?!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis