Lugeja arvab: mitte mingil juhul ei ole normaalne hakata teisel kohtumisel tunnetest rääkima. (Vida Press)

Kui tõesti on olemas mees, kes tahab panna  "lõdva püksikummiga" naised häbiposti, siis jumal temaga, arvab Õhtulehe lugeja. Ta hoiatab hoopis meeste eest, kes hakkavad liiga vara tunnetest rääkima. 

Kahjuks olen paljudelt naistelt kuulnud lugusid täpselt sellise suhtumisega meestest. Jah, see on okei, kui naine on nõus teisel kohtumisel voodisse tulema. Inimeste abielud ei pruugi alati olla kõige õnnelikumad ja siis on laste pärast lihtsam mitte näägutada, vaid mujalt meelelahutust otsida.

Aga mitte mingil juhul ei ole normaalne hakata teisel kohtumisel tunnetest rääkima. Mis tunded saavad olla juhukohtingu teisel peatükil? Kui inimene hakkaks teisel kohtumisel rääkima tunnetest, siis ma paneks temale külge sildi "psühhopaat, kellel pole vahet, kellele ta neid tundeid räägib, sest ta tahab kedagi tunda ja teeb seda ilmselt väga omandihimuliselt".

Ehk sind ei huvita inimene, kelle vastu tundeid omada, vaid tunded, mida kuhugi suunata, ja see pole kindlasti armastus ega muud sarnast. Alati on lihtsam suunata viha "naistele, kellel on lõdva püksikumm".

Aga äkki vaataks esmalt peeglisse ja saaksid aru, et pigem on sul endal midagi viga ja loodetavasti suudavad naised sinu eest õigel ajal ära põgeneda.

Jaga artiklit

78 kommentaari

M
Marika  /   14:37, 27. aug 2018
Kas üksikemadele toob tuul tänapäeval seemned või???Eks ikka mehed,kes ei suuda või ei taha oma tegude eest vastutada.Ja,kui mamma,papa ka veel pojale kaasa tunnevad ja t...kese ja munad puhtaks pesevad,siis mis kodusest kasvatusest üldse on jutt???Ja DNA testi nõuavad nad muidugi ka ja ka selle vastu ei oleks mul midagi,aga põhi- probleem ongi ju vastutuses,mitte millegis muus.Mõni,isa ei saagi enne aru,et tal on laps või lapsed,kui ise voodihaige ja vaja mähkmeid vahetada,aga no selle isa laps või lapsed saadavad ,ta ju siis pikalt,siililegi selge.Maa võiks täita lastega küll,nagu laulus,aga alfa isased hakaku siis oma seemnest külvatud karja eest hoolitsema ka,loomad on selles osas meist targemad.
N
naine  /   22:38, 26. aug 2018
Loen neid kommentaare ja ausalt naerma ajab. Õnneks polnud ma nii loll, et meest raha järgi hinnata. ja loomulikult teadsime kohe,et abiellume ja loome koos pere. nüüdseks juba 18 aastat abielus ja ikka aasta nö.käisime ja abiellusime ja siis jõudsime voodisse. ja meestele ( vähemalt 18 aastat tagasi) ei meeldi naised ,kes kergelt kätte annavad.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis