Täna keskpäeval võttis Pärnu arestimaja kambris endalt elu 44aastane mees. Politseinike ja meedikute katsed teda elustada paraku tulemust ei andnud.

Mees oli kambris üksinda ning viibis arestimajas, kuna oli mõni päev tagasi tabatud kriminaalses joobes autot juhtimas. Kuna see oli mitmes kord, kui mees joobnuna rooli tagant tabati, otsustas kohus teda teisipäeval karistada viiekuulise reaalse vangistusega.

  

"Avaldame mehe lähedastele kaastunnet ja selgitame kõiki juhtunu asjaolusid," ütles Pärnu politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Üllar Kütt.

Juhtunut kontrollib ka politsei sisekontroll, kes peab andma hinnangu, kas politseinikud oleks saanud enesetappu kuidagi ära hoida.

Jaga artiklit

26 kommentaari

S
S  /   12:04, 12. sept 2018
Mitmes kord,see juba on vangil ei ole mingit valvet peal mida krt need valvuri teevad seal vaatavad pealt lihtsalt.
T
tegelikult  /   07:00, 7. sept 2018
pole motet tagantjarele inimest suudistada,ta on siit lainud ja igaveseks.Mis toimus ta hinges ja motetes ei saa kunagi teada,aga lahedastele on kaotus ja valu ,suudistada politseid, kes ei valva ju iga minut ,et ei tea mida kinnipeetu ettevotab,Kaastunne lahedastele,kahju, noor siit lahkumiseks. Purjuspeaga soita armastajad,kui soidad,ara joo,nii lihtne see ongi ja te ei satu arestikambrisse. Seadused peaksid olema kordi karmimad .

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis